Auteur Topic: art. 63  (gelezen 526 keer)

parttimer2

  • Aspirant
  • **
  • Berichten: 6
  • Veiligheid voor alles!
    • Bekijk profiel
art. 63
« Gepost op: vrijdag 2 april 2021, 10:37 »
Tijd geleden dat ik hier geweest ben. Ik heb een vraag over art 63. 2c er staat in de CAO:
Bij een huwelijk
1 Dag als je in ondertrouw gaat.
2 Dagen achter elkaar als je trouwt of geregistreerd partners wordt.
1 Dag als je kinderen, pleegkinderen, stiefkinderen, kleinkinderen, broers, zusters,
(schoon)ouders, zwagers of schoonzusters gaat trouwen of een geregistreerd
partnerschap aangaat.

Moet je die dag dat je vrij krijg ook daadwerkelijk gebruiken op de trouwdag van je kind? Ik vraag dit omdat je ook op die dag al roostervrij kan zijn. Kan je die dag die je krijg dan ook op een andere dag vrij nemen waar je wel zou moeten werken?

Planner

  • Erelid
  • *****
  • Berichten: 3.617
    • Bekijk profiel
Re: art. 63
« Reactie #1 Gepost op: vrijdag 2 april 2021, 11:15 »
Het is in dit soort situaties handig om niet 'selectief' te lezen. Daarmee bedoel ik dat je ook even verder in de CAO waar mogelijk iets over een onderwerp staar, en in ieder geval het hele artikel en/of andere artikelen waar wellicht aanvullende informatie of toelichtingen staan. Jij citeert uit lid 2 van dit artikel, heb je ook lid 1 gelezen?