Auteur Topic: Inbraaksysteem inschakelen via toegangscontrolesysteem  (gelezen 549 keer)

gb1974

  • Volledig lid
  • ****
  • Berichten: 74
  • Veiligheid voor alles!
    • Bekijk profiel
Inbraaksysteem inschakelen via toegangscontrolesysteem
« Gepost op: woensdag 4 april 2018, 14:58 »
Mag ik een inbraaksysteem klasse 2 (E1) automatisch in- en uit laten schakelen door een extern (apart) toegangscontrolesysteem?
Het betreft op contactbasis via de zogenaamde sleutelschakelaar ingang.

Zelf zou ik liever wel inschakelen via het toegangscontrolesysteem, maar alleen uitschakelen met de code of zou uitschakelen met de toegangscontrole geen probleem zijn? Zit even te kijken naar de geldende VRKI richtlijnen, maar kan dit niet zo vinden hoe dit precies zit.

dehaanadviseur

  • Actief lid
  • ***
  • Berichten: 41
  • Veiligheid voor alles!
    • Bekijk profiel
Re: Inbraaksysteem inschakelen via toegangscontrolesysteem
« Reactie #1 Gepost op: woensdag 4 april 2018, 22:15 »
zie artikel 2.7.1 en 4.4.1 in document 002080 installatievoorschriften voor alarmapparatuur  juli 2000v2
https://dehaanadviseur.nl/?item=documenten
en
https://dehaanadviseur.nl/?item=kaartenbak2#53
Bediening op afstand