Auteur Topic: Diensten afnemen  (gelezen 578 keer)

Sleepinghero

  • Groentje
  • *
  • Berichten: 3
  • Veiligheid voor alles!
    • Bekijk profiel
Diensten afnemen
« Gepost op: vrijdag 12 mei 2017, 02:05 »
Halle allen,

Is het mogelijk dat een planner diensten zomaar kan afnemen terwijl deze wel in mijn rooster stonden? Het verhaal is namelijk dat een collega een tijdje uit de roulatie is geweest en nou weer twee diensten in de week gaat draaien. Nu blijkt dus dat er bij mij twee diensten zijn afgepakt en deze collega gaat die diensten nu draaien. Mag dit officieel? Kan er in de CAO niet echt iets over vinden.

Planner

  • Erelid
  • *****
  • Berichten: 3.245
    • Bekijk profiel
Re: Diensten afnemen
« Reactie #1 Gepost op: vrijdag 12 mei 2017, 09:33 »
Kijk eens in artikel 50 lid 1?

Tijdvakken mogen worden ingetrokken. Wanneer er echter een dienst is aangezegd, dan heb jij in ieder geval recht op 3 uur.

Sleepinghero

  • Groentje
  • *
  • Berichten: 3
  • Veiligheid voor alles!
    • Bekijk profiel
Re: Diensten afnemen
« Reactie #2 Gepost op: vrijdag 12 mei 2017, 15:18 »
Ik zie het nu inderdaad staan. Denk dat ik hier overheen gelezen heb. Bedankt voor de info. Ben benieuwd op een reactie van mijn planners. Die zullen wel weer een andere kijk op de zaken hebben.